Polski Русский English

Start » O nas

Baza remontowa

Firma HAND-SPOL od ponad 15 lat zajmuje się kupnem oraz sprzedażą urządzeń dla przemysłu spożywczego a w szczególności dla przemysłu mięsnego.

Wyspecjalizowaliśmy się w remontach maszyn najlepszych światowych producentów, wśród nich znajdują się m.in.: Handtmann, Seydelmann, Frey, Vemag, Laska, Kilia, Poly-Clip, Atmos, Fessmann, Alpina, Townsend, K&G, Lutetia, Inject Star, Multivac, Tiromat oraz szereg innych. Dostosowując się do potrzeb klientów oferujemy urządzenia wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach co pozwoliło nam zdobyć uznanie wśród wielu odbiorców w kraju i na całym świecie.


Wykonujemy przeglądy, modernizacje oraz remonty kapitalne maszyn na indywidualne zamówienia.
Naszym celem jest zapewnienie usług najwyższej jakości. Urządzenia wyremontowane przez HAND-SPOL opuszczają bazę remontową w pełni sprawne po dokonanym rozruchu, spełniając wymogi obowiązujących norm.

Usługi kooperacyjne

Przyjmiemy do realizacji zlecenia na wykonawstwo usług w zakresie: cięcie i gięcie blach, toczenie, szlifowanie, frezowanie, spawanie.
Podejmiemy się wykonania nietypowych zleceń. Umożliwia nam to duża powierzchnia hal produkcyjno-montażowych, park maszynowy oraz wykwalifikowani pracownicy.